РФ продовжує поставляти бойовикам військову техніку і боєприпаси – розвідка

Росія продовжує поставки військового майна окупантам на Донбасі, зокрема бойовики отримують озброєння, боєприпаси і паливно-мастильні матеріали.


Про це на брифінгу розповів представник пресцентру Міноборони Максим Праута.

«За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія продовжує постачати на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях озброєння, військову техніку, боєприпаси, пально-мастильні матеріали та інше військове майно через неконтрольовані Україною ділянки кордону», - повідомив він.

Зазначається, що зокрема, протягом минулого тижня до з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК оперативного угруповання російських окупаційних військ доставлено не менше 10 одиниць бойової броньованої техніки, до 30 вантажних автомобілів зі стрілецькою зброєю, боєприпасами і військовим майном та близько 1 тисячі тонн пального.

«Крім того, відбулася ротація особового складу окремих підрозділів ЗС РФ, які не входять до складу 1 і 2 АК, також зафіксовано прибуття найманців-громадян РФ для комплектування особовим складом російських окупаційних військ», - додав Праута.

Материалы по теме