«Укрзалізниця» відновлює рух пасажирських поїздів між Запоріжжям та Одесою

Українські залізниці продовжують поступове відновлення руху пасажирських поїздів після карантину.


З 24 липня поновлюється робота пасажирського поїзда №317/318 «Одеса - Запоріжжя». Він буде ходити через день - відправлення по парних числах із Запоріжжя (з 24 липня) і по непарних - з Одеси (з 25 липня).

З 21 липня знову почне ходити поїзд №41/42 «Дніпро - Трускавець» - з відправленнями по непарних числах з Дніпра і по парних з Трускавця.

З 24 липня піде поїзд №45/46 «Ужгород - Лисичанськ» - раз в три дні. Перше відправлення з Ужгорода 24 липня, з Лисичанська 26 липня.

Нагадаємо, рух частини міжміського пасажирського і частина приміського залізничного сполучення відновлений з 1 червня. Всього було запущено 42 пасажирських поїзди, в тому числі «Інтерсіті», переважно в південному і східному напрямку від Києва, зокрема поїзда з Одеси до Києва, Дніпро і Харків. З 4 червня запущені деякі поїзди в західному напрямку. З 19-20 червня запущений потяг Київ - Одеса - Ізмаїл. А з перших днів липня запущені поїзди до приморським курортам. З 20-21 липня запущені три потяги до Чернівців - з Одеси, Львова та Києва.

Керівництво залізниці заявило про готовність запуску пасажирського руху в повному обсязі з початку серпня, якщо цьому сприятиме епідеміологічна обстановка.

Материалы по теме